دامبلدور و نیوت اسکمندر در فیلم جدید جانواران شگفت انگیز برای مقابله با گریندلوالد متحد می شوند!

با شروع مقدمات اولیه فیلمبرداری فیلم جدید #جانوارن_شگفت_انگیز و زیست گاه آنها برادران وارنر تایید کرد که دامبلدور و نیوت با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا مقابل جادوگر سیاه یعنی گریندلوالد و پیروانش ایستادگی کنند.

گریندلوالد شرور مشغول جذب کردن پیروانی برای رسیدن اهدافش بوده است تا جادوگران را بالاتر از تمامی موجودات غیرجادویی نشان دهد. دامبلدور نیز چشم امید به کمک دانش آموز سابقش یعنی نیوت، برای کمک میبندد.
علاوه بر شخصیت های جدیدی که به فیلم اضافه میشوند، کویینی و تینا گلدستین نیز به همراه دوست بی جادویشان، جیکوب کوالسکی بار دیگر در فیلم جدید به نیوت می پیوندند،
اگرچه زمانی که دنیای جادو دارد روز به روز خطرناک تر میشود، وفاداری آنها در ماموریتشان علیه گریندلوالد محک میخورد.

در داستان های هری پاتر دامبلدور و گریندلوالد تاریخچه ی پیچیده ای داشتند. این دو در ابتدا دوستان دوران کودکی بودند اما بعد از دوئلی که به مرگ خواهر جوانتر دامبلدور یعنی آریانا منجر شد با یکدیگر دشمن شدند.
در فیلم اول جانوران شگفت انگیز فقط به اسم آلبوس دامبلدور اشاره شد، درجایی که گریندلوالد در قالب پرسیوال گریوز از نیوت پرسید که چرا این معلم هاگواتز اینقدر به او علاقه مند است.
همچنین می شود از این سکانس دریافت که دامبلدور اقدام به جلوگیری از اخراج نیوت اسکمندر کرده است. نقش این پروفسور دوست داشتنی هاگوارتز در این ماجراجویی جدید را #جود_لا ایفا میکند.

5 فیلم برای ساخته شدن از سری جانوارن شگفت انگیز برنامه ریزی شده و فیلم جدید قرار است که در تاریخ 16 نوامبر 2018 اکران شود.

به گفته ی سازندگان این فیلم بدون عنوان جدید سورپرایز هایی از دنیای هری پاتر خواهد داشت و توسط #دیوید_یتس کارگردانی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *