پوستر نمایشگاه “تاریخچه جادو”

طرح ققنوس موجود جادویی، اثر #جیم_کی و نوشته های باستانی بک گراند عکس تلفیقی هستند که به خوبی بخش های مختلف این نمایشگاه را در یک نگاه به ما معرفی میکند

طبق اعلام پاتر مور قرار است به مناسبت 20مین سالگرد انتشار کتاب هری پاتر و سنگ جادو نمایشگاهی در “کتابخانه بریتانیا” از 28مهرماه تا 10م اسفند برگزار شود.

این نمایشگاه که با همکاری کتابخانه بریتانیا و انتشارات بلومزبری برگزار میشود 2 کتاب مخصوص هم برای علاقه مندان چاپ خواهد کرد.

این کتاب ها حاوی دستنوشته و نقاشی های دیده نشده ای از جی. کی. #رولینگ و #جیم_کی (تصویرگر کتاب های مصور هری پاتر)، و آثار جادویی ای از بایگانی کتابخانه ی بریتانیا خواهند بود.

کتاب ” هری پاتر: تاریخچه جادو ” همچنین در هر بخش از نمایشگاه شامل مقالاتی از مفسران فرهنگی، دانشگاهیان و نویسندگان محترم متعددی چون: میجر تیم پیک، لوسی منگان، استیو بکشال و آنا پاورد است

کتاب “هری پاتر: سفری به میان تاریخ جادو”، شامل منتخبی از آثار نمایشگاه است و نسخه ای خانوادگی برای مخاطب های کم سن و سال تر، که به موضوعات درسی هاگوارتز و حقایق و اطلاعات جذابی درباره ی آنچه در پس تاریخ حقیقی جادو میگذرد میپردازد.

نسخه الکترونیکی هر دو کتاب قرار است همزمان با انتشار نسخه ی چاپی و بازگشایی نمایشگاه در فروشگاه پاتر مور  به فروش برسند

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *